Kierownik działu utrzymania ruchu
GRH Polska Sp. Z o.o
Sanok, Podkarpackie

praca 21 maja, 14:36

Opis stanowiska

Firma produkcyjna, zajmująca się wyrobem formowych części gumowych stosowanych w branży Automotive poszukuje do swojego zespołu kandydata na stanowisko: KIEROWNIKA UTRZYMANIA RUCHU Miejsce pracy: Sanok

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Kierowanie działem utrzymania ruchu – zespół 5-10 pracowników
  • • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • • Organizacja i nadzór napraw oraz konserwacji profilaktycznych na wydziale produkcyjnym
  • • Współpraca z działem produkcji, kierownikiem projektu oraz działem zakupów pod kątem konsultowania uruchomienia nowych procesów technologicznych
  • • Prowadzenie dokumentacji dot. maszyn, urządzeń oraz przygotowanie i uruchamianie nowych maszyn i urządzeń
  • • Planowanie zakupów części zamiennych i potrzebnych materiałów

Wymagania

  • • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • • Znajomość metodologii prawidłowego utrzymania maszyn
  • • Wiedza z zakresu budowy maszyn, mechaniki, elektromechaniki, pneumatyki, robotyki
  • • Umiejętność zarządzania zespołem
  • • Znajomość j. angielskiego na poziomi B1 w mowie oraz piśmie

Oferujemy

  • • Umowę o pracę
  • • Wynagrodzenie w wysokości 7500 brutto
  • • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • • Możliwość pracy w międzynarodowej firmie
  • • Możliwość korzystania ze szkoleń branżowych

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • logistyka
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae