Młodszy programista Java/Scala w Telco BSS
Comarch S.A.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 17 kwietnia, 10:46

Opis stanowiska

Czy chcesz być częścią zespołu wpływającego na życie innych ludzi? Jeżeli jesteś pasjonatem nowych technologii, chcesz rozwijać swoje kompetencje w dziedzinie telekomunikacji oraz lubisz pracę zespołową - ta oferta jest dla Ciebie. Operatorzy Telco mają coraz większy wpływ na życia przeciętnego człowieka, a my dostarczamy kluczowe dla nich rozwiązania systemy BSS (Business Support Systems). Dołącz do nas i spraw, aby te systemy były jeszcze lepsze. Pracuj w nowoczesnych technologiach, podnieś swoje kwalifikacje, zobacz z bliska jak wyglądają systemy dostarczane dla dużych operatorów Telco z całego świata i rozwijaj się razem z nami.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Uczestnictwo w procesie produkcji oprogramowania w ramach zespołu R&DStosowanie dobrych praktyk programowania: CleanCode, CodeReviewTworzenie testów jednostkowych, komponentowych oraz end-to-endDokumentowanie swojej pracyWspółpraca z analitykami biznesowymi, specjalistami, testerami, devopsami we wszystkich etapach wytwarzania oprogramowaniaPraca z technologiami oraz narzędziami: Akka, Akka Streams, Kafka, RabbitMQ, ElasticSearch, Kibana, Docker, Kubernetes, Gradle, Karaf, Apache CamelPraca z wykorzystaniem GitLab oraz JiraPraca nad rozwiązaniami znajdującymi się w chmurze

Wymagania

  • Absolwent lub w trakcie studiów o profilu informatycznym lub kierunki pokrewneChęć rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności (rozumiemy że nie każdy wszystko potrafi od razu)Umiejętność:analitycznego myślenia oraz pracy w zespoleprogramowania w jednym z języków: Scala, JavaZnajomość:środowiska programistycznego Intellij IDEA lub Eclipsesystemu kontroli wersji GITpodstaw relacyjnych baz danych oraz języka SQLpodstawowej obsługi systemów UNIX/Linux - podstawowe polecenia konsoliMile widziana znajomość: ElasticSearch, RabbitMQ, Apache Camel, Karaf, Akka, Akka Streams, Docker, Kubernetes, GradleMile widziane doświadczenie w pisaniu testów jednostkowychJęzyk angielski na komunikatywnym poziomieOtwartość na wyzwaniaKomunikatywność

Oferujemy

  • Praca przy strategicznym i bardzo dużym systemie dla operatorów telekomunikacyjnych rozsianych po całym świecieMasz wpływ na kształt oraz rozwój wytwarzanych przez nas aplikacjiNie znudzisz się – gwarantujemy różnorodność i możliwość pracy z różnymi produktamiSzkolenia wstępne (produktowe, z obsługi aplikacji)Stawiamy na rozwój umiejętności naszych pracowników – zapewnimy Ci wsparcie i swobodę w rozbudowie Twoich kompetencjiMożliwość zdobycia doświadczenia oraz podniesienia kwalifikacji zawodowych pracując z doświadczonymi osobami w dynamicznie rozwijającym się zespole R&DMożliwość podróży biznesowych do naszych klientówDostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodzinyMożliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życiaPrzyjazna atmosferę pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • fizyka techniczna
  • informatyka
  • inżynieria medyczna
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • matematyka

Curriculum vitae