Młodszy Specjalista Google Ads
Ideo Force Sp. z o. o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 26 marca, 09:25

Opis stanowiska

Jeśli interesują Cię technologie internetowe oraz e-marketing mamy dla Ciebie ofertę pracy w Ideo Force. Możesz zacząć z nami, swoją przygodę z reklamami! Miejsce pracy: Możliwość pracy zdalnej lub praca w jednym z naszych biur w Krośnie lub Rzeszowie

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • W pierwszych 4 miesiącach:Zapoznasz się z obsługą systemu reklamowego Google Ads w stopniu podstawowym. Wdrożymy Cię w nasze wewnętrzne procedury związane z realizacją płatnych kampanii reklamowych, raportowanie. Pokażemy jak tworzyć i zarządzać kampaniami w sieci wyszukiwania Google i sieci reklamowej Google, wytłumaczymy Ci jak mierzyć skuteczność reklam i optymalizować kampanie.W tym czasie będziemy wymagali zdobycia przynajmniej jednego certyfikatu Google Ads.
  • Po 4 miesiącach:Dostaniesz do samodzielnego poprowadzenia kilku kampanii reklamowych Google Ads oraz zapoznasz się z nowymi systemami reklamowymi takimi jak Facebook Ads, Linkedin Ads pod okiem kolegów z pokoju.
  • Po 12 miesiącach:Będziesz posiadał wiedzę i doświadczenie umożliwiające przygotowywanie strategii, harmonogramów oraz wycen kompleksowych kampanii w zakresie performance marketingu, a także ich samodzielne prowadzenie.

Wymagania

  • biegła znajomość obsługi pakietu MS Office, zwłaszcza Excela,
  • analityczne myślenie,
  • pozytywne nastawienie oraz chęć rozwoju,
  • samodzielność,
  • prawo jazdy kat B,

Mile widziane

  • wiedza w zakresie technologii internetowych i marketingu internetowego (teoretyczna też jest ok, dajemy szansę na zdobycie doświadczenia u nas),

Oferujemy

  • rozwój umiejętności, kompetencji i nabieranie doświadczenia,
  • rozbudowany pakiet dofinansowań i benefitów pracowniczych,
  • bycie członkiem zespołu zarządzanego przez wykwalifikowaną i zaangażowaną kadrę,
  • przyjazną atmosferę pracy i zachowanie work/life balance,
  • realizację ciekawych projektów dla znanych marek,
  • wynagrodzenie rosnące adekwatnie do umiejętności.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

student,absolwent

Wykształcenie

  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae