Starszy Asystent Projektanta Branży Elektrycznej
PROMOST CONSUTLING SP ZO.O. SP.K
Rzeszów, Podkarpackie

praca 12 marca, 08:47

Opis stanowiska

Wykonywanie pod nadzorem przełożonego opracowań projektowych w zakresie branży elektrycznej, koncepcji programowo-przestrzennych, projektów budowlanych i wykonawczych

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wykonywanie pod nadzorem przełożonego opracowań projektowych w zakresie branży elektrycznej, koncepcji programowo-przestrzennych, projektów budowlanych i wykonawczych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • doświadczenie w projektowaniu sieci branży elektrycznej, oświetlenia ulicznego
  • dobra znajomość programu AutoCAD
  • obsługa pakietu MS Office (Word, Excel)
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • uprawnienia do projektowania branży elektrycznej – mile widziane

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i dobrą atmosferę pracy
  • udział w kompleksowej realizacji ciekawych projektów inżynieryjnych
  • pracę w doświadczonym, wielobranżowym zespole projektowym
  • wsparcie rozwoju zawodowego: mentoring, szkolenia, wydarzenia branżowe
  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze
  • możliwa praca na część etatu

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

student,absolwent

Wykształcenie

  • elektrotechnika
  • energetyka

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae