Staż inżynier systemowy
Comarch S.A.
Rzeszów, Podkarpackie

staż 5 marca, 11:18

Opis stanowiska

JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ STAŻ? W czasie stażu będziesz realizować projekt, pracując w kilkuosobowej grupie pod okiem opiekuna stażu. W programie stażowym m.in. wykonywanie prac technicznych, serwisowych, instalacyjnych oraz konfiguracyjnych udział w pracach projektowych i implementacyjnych instalacja, konfiguracja produktów aktywny udział w rozwiązywaniu problemów systemowych wykonanie testów wydajnościowych dla różnych parametrów wejściowych prowadzenie wdrożeń systemów informatycznych instalacja i modyfikacja baz danych utrzymywanie projektowej infrastruktury serwerowej

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ STAŻ?
  • W czasie stażu będziesz realizować projekt, pracując w kilkuosobowej grupie pod okiem opiekuna stażu. W programie stażowym m.in.
  • wykonywanie prac technicznych, serwisowych, instalacyjnych oraz konfiguracyjnych
  • udział w pracach projektowych i implementacyjnych
  • instalacja, konfiguracja produktów
  • aktywny udział w rozwiązywaniu problemów systemowych
  • wykonanie testów wydajnościowych dla różnych parametrów wejściowych
  • prowadzenie wdrożeń systemów informatycznych
  • instalacja i modyfikacja baz danych
  • utrzymywanie projektowej infrastruktury serwerowej

Wymagania

  • KOGO SZUKAMY?
  • Jesteś studentem co najmniej II roku studiów informatycznych lub pokrewnych?
  • Interesujesz się administracją serwerami i systemami?
  • Chcesz się zajmować zagadnieniami z zakresu budowy i konfiguracji sieci LAN, rozwiązań LINUX i Microsoft?
  • Aplikuj na staż o profilu inżynier systemowy.

Oferujemy

  • CO MOŻESZ ZYSKAĆ?
  • Praca przy ciekawych projektach, które pozwolą Ci się rozwinąć - od początku jesteś częścią zespołu i dostajesz odpowiedzialne zadania
  • Opieka mentora - realizacja projektu IT pod okiem specjalistów
  • Wynagrodzenie - cenimy Twój wkład w rozwój projektu
  • 5 dni płatnego urlopu - wiemy, że wypoczynek i regeneracja są ważne
  • Możliwość kontynuowania kariery w Comarch - aż 75% stażystów zostaje z nami na dłużej
  • Certyfikat ukończenia stażu - pochwal się w nimi CV

Rodzaj oferty

staż

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • fizyka techniczna
  • informatyka
  • matematyka

Informacje dodatkowe

  • Staż wakacyjny 2020
  • 1 lipca - 30 września

Curriculum vitae