Programista PHP Rzeszów
Ideo Sp z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 4 marca, 12:49

Opis stanowiska

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie i rozwijanie oprogramowania przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań oraz technologii Open Source (Laravel, AngularJS, HTML5, CCS3, SCSS, Twitter Bootstrap).

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • PHP 7,
  • Laravel,
  • JavaScript (AngularJS, ReactJS),
  • HTML5 / CSS3,
  • Bootstrap / Foundation,
  • Mikroserwisy,
  • Continuous Delivery,
  • Azure / AWS,
  • DevOps,
  • Scrum / Kanban

Wymagania

  • znajomość języka programowania PHP z uwzględnieniem technik programowania obiektowego,
  • znajomość zagadnień relacyjnych baz danych (np. PostgreSQL, MySQL),
  • znajomość technologii HTML5, CSS3, JavaScript,
  • praktyczna umiejętność stosowania wyżej wymienionych technik,
  • umiejętność tworzenia serwisów internetowych zgodnie z obowiązującymi standardami,
  • precyzja i przywiązanie do detali, solidność, terminowość.

Oferujemy

  • udział w ciekawych projektach dających wyzwania i możliwość kreatywnego rozwoju,
  • dostęp do najnowszych technologii i oprogramowania,
  • pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • wybór preferowanej formy zatrudnienia,
  • benefity pozapłacowe (m.in.: karta multisport, bilety do kina, zajęcia językowe),
  • możliwość realizacji swoich pasji (nie tylko tych związanych z pracą),
  • dobrą atmosferę pracy i liczne spotkania integracyjne,
  • plac parkingowy dostępny tylko dla pracowników firmy.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

student,absolwent

Wykształcenie

  • informatyka

Informacje dodatkowe

  • Poznaj więcej powodów, dla których warto z nami pracować: https://www.ideo.pl/firma/kariera/dlaczego-ideo/
  • CV i LM oraz przykłady zrealizowanych projektów prosimy wysyłać na adres: praca@ideo.pl.
  • W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie zapisu: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Ideo Sp. z o. o., w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na w/w stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez 12 miesięcy. Składając dokumenty aplikacyjne oświadczam, iż zapoznałam/em się z warunkami rekrutacji oraz klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych w Ideo Sp. z o.o.
  • Prosimy o zapoznanie się z informacją odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych: https://www.ideo.pl/firma/kariera/klauzula-informacyjna/

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae