SPECJALISTA DS. PRZETARGÓW NA OŚWIETLENIE LED DLA GMIN I MIAST BEZ DOŚWIADCZENIA!
Ledolux Poland Sp.o.o.
Rogoźnica, Podkarpackie

praca 21 lutego, 10:12

Opis stanowiska

LEDOLUX POLAND SP. Z o.o. polski producent przemysłowego i ulicznego oświetlenia LED zlokalizowany w Rogoźnicy k/Rzeszowa od 2009 roku, posiadający 100% polski kapitał w wysokości 52980000, oferujący innowacyjne wyroby oświetleniowe dla przemysłu, logistyki oraz na drogi gminne i krajowe oraz autostrady poszukuje kandydatów na stanowisko: SPECJALISTY Ds. PRZETARGÓW NA OŚWITLENIE LAMPAMI LED- PRODUKCJI LEDOLUX POLAND DLA GMIN I MIAST – BEZ DOŚIWADCZENIA !! Do zadań Przedstawiciela należeć będzie: -Przeszukiwanie i analiza baz internetowych o przetargach dla gmin na oświetlenie LED -przygotowywanie dokumentacji przetargowej wraz z całym procesem inwestycyjnym. -promowaniem przemysłowych i ulicznych lamp LED z LEDOLUX POLAND bezpośrednio u klientów przemysłowych oraz gminnych. - pozyskiwaniem klientów reprezentujących zakłady przemysłowe , centra logistyczne oraz miasta i gminy - prowadzeniem rozmów technicznych i handlowych z w/w klientami -przygotowywaniu ofert i ich negocjacji z w/w klientami -obsługa po sprzedażowa pozyskanych klientów i pozyskiwanie nowych na swoim terenie. Wymagania: chęć poznania dziedziny przetargów publicznych dla gmin wraz z analizą SIWZ - Inteligencja i zdolność uczenia się nowych dziedzin wiedzy- otwartość i chęć współpracy. -brak doświadczenie pracy na dotychczasowym stanowisku w sprzedaży opraw LED lub innych produktów do przemysłu dla miast i gmin w formule przetargowej -Wykształcenie dowolne wyższe. -Gotowość do pracy w terenie polegającej na odwiedzaniu klientów przemysłowych i gminnych –Prawo jazdy i umiejętność poruszania się samochodem osobowym po innych miastach. -Elastyczność i chęć do pracy oraz podnoszenia swoich kwalifikacji podczas szkoleń. Oferujemy:- stałą , pewną i stabilna pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie z płaską strukturą zarządzania oraz możliwość szybkiego awansu! - atrakcyjne wynagrodzenie stałe i wysokie premie od wyników sprzedaży lamp led na swoim terenie -samochód służbowy, szkolenia , atrakcyjne dodatkowe, opiekę LUXMED oraz karnet sportowy OKEY, Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV na adres Biura Zarządu : biuro@ledolux.pl W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat odwiedź naszą stronę internetową: ww.ledolux.pl OFERUJEMY PRACĘ DLA AMBITNYCH OSÓB KTÓRE CHCĄ SIĘ DUŻO NAUCZYĆ, SZYBKO AWANSOWAĆ I DUŻO ZARABIAĆ- zapraszamy do składania i przesyłania CV na email: biuro@ledolux.pl

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • analiza i prowadzenie postępowań przetargowych

Wymagania

  • dokładność , chęć uczenia i ambicja

Mile widziane

  • znajmość branzy

Oferujemy

  • samochód służbowy , atrakcyjne wynagrodzenie , mozliwość szybkiego awansu, specjalistyczne szkolenia i naukę w/w dziedziny

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • automatyka i robotyka
  • bezpieczeństwo wewnętrzne
  • biotechnologia
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • europeistyka
  • finanse i rachunkowość
  • fizyka techniczna
  • informatyka
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria materiałowa
  • inżynieria medyczna
  • inżynieria środowiska
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • logistyka
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • matematyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • ochrona środowiska
  • stosunki międzynarodowe
  • technologia chemiczna
  • towaroznawstwo
  • transport
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae